Müşteriler, komutları uzaktan ve güvenilir bir şekilde çalıştırabilecek bir Akıllı sistem uygulayarak maliyetleri düşürmek ister. Günümüzün Akıllı sistemleri, bu tür işlevleri sunmak için “Nesnelerin İnterneti” nin öncü platformu olan Mamtaş Bilişim platformunu kullanıyorlar.

Akıllı ürünler, uzaktan gerçek zamanlı karar verme, onarım ve sistem yönetimini bağımsız olarak yürütürler.

Mamtaş Bilişim IoT platformunu kullanan akıllı bir sistem tasarımı, servis teknisyenlerine, web tabanlı yönetim portalı ya da kurumsal araçlarla entegrasyon yoluyla bir ürün ya da sistem sağlığına gerçek zamanlı bir bakış açısı sağlar. Ayrıca yapılandırma ve dağıtım bilgileri, raporlama panoları ve ürün sağlık bildirimleri ve uyarıları da sağlayabilir.

Mamtaş Bilişim’in dağıtım ekibi, Akıllı ürünleri hızlı bir şekilde başlatmak için disiplinli, kilometre taşı tabanlı işletim prosedürleri kullanıyor. Ekip, binlerce uzak cihazla IoT / M2M sistemlerini başarıyla hayata geçirdi ve şirketlerin Smart ürünlerinin geniş topluluklarını ölçeklendirmelerine ve desteklemelerine yardımcı oldu. IoT sistem mimar ekibimiz, şirketlerin akıllı ürünleri ve sistemleri uzaktan yönetmelerine ve kontrol etmelerine olanak tanıyan bağlı sistemleri kurma konusunda 100 yılı aşkın deneyime sahiptir. Birlikte OEM müşterilerinin Akıllı ürün vizyonlarını gerçeğe dönüştürüyorlar.

Mamtaş Bilişim IoT platformunun makineleri nasıl bağlayabildiğini öğrenmek ve ürünlerinizi Sisteminizi İzleyen, Analiz Eden ve Kontrol eden Akıllı ürünlere dönüştürmek için şimdi bize ulaşın.