Mamtaş Bilişim, veri, cihazlar, insanlar ve süreçler arasında hızlı, güvenli bağlantılar sağlayan 'Nesnelerin İnterneti' sistemlerini tasarlar ve dağıtır. Akıllı sistem, bire bir aygıt bağlantıları ile basit olabilir veya bire çok veya çoktan çoğa aygıt bağlantıları ile son derece karmaşık olabilir.

IoT sistem mimar ekibimiz, kablolu, kablosuz ve hibrit ağları kullanan birbirine bağlı sistemlerin kurulması konusundaoldukça deneyimlidir. Mamtaş Bilişim'ın dağıtım ekibi, disiplinli, kilometre taşını temel alan işletim prosedürlerini kullanmaktadır ve binlerce birbirine uzak cihazla IoT / M2M sistemlerini başarıyla kullanıma sunmuştur. Birlikte OEM müşterilerinin Akıllı ürün vizyonlarını gerçeğe dönüştürüyorlar.

Mamtaş Bilişim ekibi, her yeni IoT Smart projesine, müşterilerimizin arzulanan sonuçlarına odaklanan bütünsel bir felsefeyle yaklaşıyor. Bileşen tabanlı platformumuz Mamtaş Bilişim platformu, Mamtaş Bilişim IoT mimarların bileşenleri yapılandırmasına ve özellikle Smart ürününün bağlantı gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanan bir sistemi tasarlamasına izin verdiği için bu yaklaşıma benzersiz bir şekilde uygundur.

Bir Akıllı ürün veya sistem için bağlantı tasarımı kriterlerini değerlendirirken, Mamtaş Bilişim G.E.V.G. prensipler:

Güvenli: Cihazlar, yazılım sistemleri ve geri alanlar arasında veri akışı gibi, bireysel cihazların güvenliğini ve aşırı bulut tabanlı sistemi güvence altına alan sistemler tasarlıyoruz.

Ekonomik: Maliyet optimizasyonu. Mamtaş Bilişim mimarları, mevcut ve gelecekteki sistem ihtiyaçları için eksiksiz Smart sistemlerini geliştirirken maliyet / değer değişimlerini dikkate alır. Sunduğumuz her uygulama için gerçek YG'yi sağlama ihtiyacı yaklaşımımızın anahtarıdır.

Verimli: Her Akıllı ürün ve sistem, uygulamaların Mamtaş Bilişim IoT platformumuz ile etkileşim şekilleri açısından etkili olmalıdır. Büyük miktarda veri, herhangi bir uygulama dağıtımının bir parçasıdı

Güvenilir: Akıllı sistem içindeki her bağlantı noktası, özellikle "son nokta" açısından tutarlı ve güvenilir olmalıdır. Son nokta, bir Akıllı ürüne kablosuz veri iletiminin son ayağıdır ve güvenilirliği sağlamak için hesaba katılması gereken sayısız faktör vardır.