Komponent Seçimi

Maksimum güvenilirlik ve uygun fiyatlı üretim için en yüksek kaliteli bileşenleri seçiyoruz. Prototiplemeden önce, cihazınız için en iyi iletişim protokolünü seçmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Cihazınızı bağlamak için Zigbee, Z-Wave, Wi-Fi, RS232, RS485, Bluetooth Düşük Enerji (BLE), LoRa, NarrowBand-IoT, Hücresel ve Uydu iletişim protokolleri ile çalışabiliriz.Cihazın nasıl iletişim kuracağını öğrendikten sonra, nasıl çalışacağına karar vermeliyiz. Giyilebilir cihazlar ve kablosuz cihazlar için genellikle Lityum İyon şarj edilebilir piller veya standart alkaliler kullanırız. Pil ömrünü uzatmak için solar şarj sistemi oluşturabiliriz. Cihazınız duvara takılacaksa, transformatör seçimi, voltaj , amper ve enerji verimliliği ile yardımcı oluyoruz.Prototipler ve POC'ler için, Arduino, Raspberry Pi, Electric Imp ve ESP8266 gibi mevcut platformları, işlevselliği hızlı bir şekilde göstermek için kullanıyoruz.Gelişimin son aşaması için, prototip kodumuz için yeterince güçlü uyumlu MCU'ları seçtik ve tasarım kısıtlamalarınızı karşılamak için tüm elektronik cihazları minyatürleştirdik.

Ürün Tasarımı

Ürününüz akıllı olduğu kadar güzel olmalı. SolidWorks ve Autodesk'ten, ürününüzün 3D modellerini ve şemalarını oluşturmak için sektör lideri 3D modelleme yazılımını kullanıyoruz. Tasarım sürecinde tasarımınız çok değerli. Son ürünün tasarım hedeflerinizi karşıladığından veya aştığından emin oluyoruz.house 3D yazıcımız ve CNC makinemiz, tasarımınızı plastik, ahşap veya alüminyumdan hızlı bir şekilde prototip yapabilmemizi ve tasarım sürecinin başlarında size fiziksel bir ürün sunmamızı sağlıyor.Tasarım tamamlandığında, kalıp oluşturmak ve ürününüzü üretime almak için denizaşırı tedarikçilerle çalışıyoruz.

PCB Tasarımı ve Üretimi

Özel PCB'leri tasarlamak ve ürününüzün elektronik cihazlarını minyatürleştirmek için Altium Designer ve Autodesk EAGLE kullanıyoruz. Elektrik mühendislerimiz uzun vadeli güvenilirlik sağlamak için her devreyi tamamen belgeliyor ve test ediyor.İhtiyaçlarınızı karşılamak için tüm şekil, boyut ve renklerde PCB'ler tasarlıyoruz.PCB prototiplerini hızla üretmek için hızlı dönüşlü PCB üretim ve montaj tesislerinden faydalanıyoruz. Günümüzün en yüksek kalite güvencesi yönergelerine titizlikle test etmemize rağmen, PCB'lerimiz aylar yerine haftalar ve minimum iterasyonlar gerektirir.

Üretime Hazır olma

Tam ölçekli üretim için hazırız. Ürününüzü, ürününüzün büyüklüğünü ve sizin için uygun bir fiyat noktasında üretilmesi gereken her şeyi oluşturacağız. Ekibimiz size CAD çizimleri, fonksiyonel diyagramlar, bir Malzeme Listesi ve projeniz için yaratılan tüm fikri mülkiyet haklarının tamamını sağlayacaktır.Seçtiğiniz bir üretici ile çalışabilir veya sizi geçmişte çalıştığımız üreticilerle tanıştırabiliriz. Seçeneklerinizi değerlendirmenize ve örnekleri düşündüğünüz üreticilerden test etmenize yardımcı olacağız.