Gömülü Cihaz Firmware

Her bir firmware projesine, gömülü cihazdaki çeşitli GPIO'ları, UART, I2C ve SPI'yi atayarak başlarız. Daha sonra panele bağlı bileşenleri okumak, izlemek ve kontrol etmek için ürün yazılımı yazıyoruz.Bileşenler beklendiği gibi çalışıyorsa, verimliliği ve performansı için kodu optimize ederiz. Bu, işlemci kullanımını ve güç tüketimini en aza indirir.Bir sonraki adım, cihazınızı bir merkeze, internete, bir veri havuzuna, bir uygulamaya veya ürününüz için en uygun olana bağlamak için iletişim yöntemini geliştirmektir. Bağlantı yönteminden bağımsız olarak, cihazınızın güvenliğini çok ciddiye alıyoruz.Son aşama, ürün bilgisini titizlikle test ediyor. Bir istisna meydana gelirse, cihazın kötü veri alabilmesini ve kendi kendini iyileştirebileceğinden emin oluyoruz.Kullanılan yonga setine bağlı olarak, cihazlarınızı otomatik olarak koruyacak ve en son ürün yazılımını çalıştıran otomatik (OTA) güncellemeleri uygulayabiliriz.

Bulut Server Yazılımı

Bulut Sunucular, birçok IoT projesi için merkezi bağlantı noktasıdır. Cihazlar, uygulamalar ve veriler bulut sunucuda buluşuyor.Mamtaş Bilişim Cloud Platformu, en özel çözümlerin gereksinim duyduğu ana bileşenler ile birlikte gelir; güvenlik, veri depolama, iletişim ve daha fazlası. Bu bize harika bir başlangıç noktası verir ve ihtiyaçlarınız için tamamen özelleştirilebilir.Mamtaş Bilişim Cloud Platform standart yığını: Node.js, MongoDB, Express, Socket.io, HTTPS.Mamtaş Bilişim Cloud Platform isteğe bağlı eklentiler: Angular.js, MySQL, SQLite, OAuth, Passport ve daha pek çok şey.SSL sertifikası kurulumu, web sunucusu yapılandırması, yük dengeleme ve yedeklemeler de dahil olmak üzere eksiksiz sunucu kurulumu tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Proje tamamlandığında bulut sunucusunu size aktarabilir veya sizin için saklayabiliriz.

IOT Platformları

Sıfırdan bir IoT ürün platformu oluşturabilir veya hızlı bir şekilde işlerin halledilebilmesi için Electric Imp ve Losant gibi güçlü platformlardan yararlanabiliriz.IoT platformunuzu oluşturduğumuzda, cihazınız için tam olarak tasarlanmış tamamen özelleştirilmiş bir arka uç elde edersiniz. İlk geliştirme maliyetleri daha yüksek olma eğilimindedir, ancak uzun vadeli bakım maliyetleri daha düşük olacaktır. IoT ürünlerini ayda 10 dolarlık bulut sunucularına kurduk.Var olan bir IoT platformundan yararlandığımızda, ürününüz hızlı ve etkin bir şekilde geliştirilebilir. Sizin için kullandığımız platformla kurumsal düzeyde güvenlik ve ölçeklenebilirlik elde edersiniz. Tek dezavantajı, uzun vadeli bakım maliyetlerinizin platforma bağlı olarak biraz daha yüksek olabileceğidir.Kullanmak istediğiniz bir platformunuz var mı? Herhangi bir programlama dilinde ve herhangi bir IoT platformunda geliştirme yeteneğimizle gurur duyuyoruz.

Kontroller için Uygulamalar

IOS için Swift ve Android için Java'da uygulamalar yazıyoruz. IOS ve Android'deki uzmanlarla yerel dilleri kullanmak, duyarlı ve çekici kullanıcı arayüzleri ile kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunmamızı sağlar. Web uygulamalarımız, Duyarlı, dinamik ve güvenli olmak için Node.js üzerinde oluşturulmuştur.Tüm uygulamalarımız, gerçek zamanlı güncellemeler sağlayan iki yönlü web bağlantıları aracılığıyla cihazlarınız ve bulut sunucunuzla iletişim kurar. Bu, her zaman en güncel verilere parmaklarınızın ucunda sahip olduğunuz anlamına gelir.Onayınız için web ve telefon uygulama arayüzleri oluşturan personel üzerinde bir UX / UI tasarımcımız var. Oluşturduğumuz her uygulama, en yüksek mükemmellik standardında tasarlanmaktadır. Uygulamalarınızı bir bilgisayar, iPad, iPhone, Android Tablet ve Android Telefonda gösterebiliyoruz. Böylece, ürününüzü ilk kez ne zaman kullanacağınızı tam olarak biliyorsunuz.

API'ler ve Entegrasyon

Ürününüzü Amazon Alexa, SmartThings, Control4, Crestron, Apple HomeKit, IFTTT, Facebook, Twitter, Salesforce ve daha fazlası ile entegre edebiliriz. Ayrıca, RESTful bir API oluşturabilir ve belgeleyebiliriz. Böylece diğer şirketler, ürünlerinizi sizinkilerle uyumlu olacak şekilde güncelleyebilir.Açık bir API isteyip istemediğinizden bağımsız olarak, sizin için oluşturduğumuz tüm yazılımların tam sahipliğini ve nasıl düzenleneceği hakkında bir API el kitabının sahibi olursunuz. Bu, gelecekte ürününüz üzerinde geliştirmeniz için kendi geliştirici ekibinizi işe almanızı sağlar.