Cihazlar, Ürünler ve Araçlar için birbirine Bağlı Çözümler

Watson Internet of Things ve gerçek zamanlı analitik ile birleştirilmiş Mamtaş Bilişim çözüm portföyü, müşterilerin birbirine bağlı çözümler oluşturmasına ve ayrıca makine öğrenimini ve yapılandırılmamış verileri IoT analizleriyle entegre etmesine olanak tanır. Bu çözümler müşterilerin içgörüyü kazanmak, müşteri deneyimini geliştirmek ve en yeni teknolojileri birleştirmek için milyonlarca IoT cihazını güvenlik açısından zengin bir çevrede daha az karmaşıklıkla yönetmelerine yardımcı olur. Bu teknolojiler arasında makine-makine etkileşimi, robot destekli çalışma, dronlar ve giyilebilir cihazlar bulunur. Bu veriler bilişsel içgörülerle birleştirildiğinde, değişen pazar koşullarına yanıt olarak farklılaştırılmış hizmetler ve yeni gelir akışları sunar.

Kurumsal Varlık Yönetimi ve Tesis Yönetimi

Kurumsal varlık yönetimi ve tesis yönetimi için IoT Platformu kullanan Mamtaş Bilişim çözümleri, daha akıllı kararlar almanıza ve makineler arası etkileşimleri geliştirmenize yardımcı olur. Sonuç olarak, yatırım getirisini en üst düzeye çıkarabilir, en iyi uygulamaları uygulayabilir ve binaların ve varlıkların operasyonel, finansal ve çevresel performansını artırabilirsiniz.

Tedarik Zinciri Yönetimi ve Dijital Operasyonlar

Mamtaş Bilişm uzmanları, IoT'nin etkin iş modellerini ve operasyonlarını geleceğin tedarik zincirini oluşturmaya uyarlamak için gerçek zamanlı verilerden yararlanarak vizyondan icat etmeye geçişe yardımcı olur. Bu teklif, Bilişsel IoT, gerçek zamanlı analiz, IoT Platformu ve yeni teknolojilerin uygulanmasını içerir. Bu çözümler, Sanayi 4.0 dönüşümlerine olanak tanıyan çevik operasyonları kullanarak kararları, verimliliği ve işletme sermayesini optimize etmek için üretim sürecine yeni bakış açıları sağlayabilir.